انواع مدل گردنبند چشم نظر طلا

گردنبند چشم نظر طلا

آیا تا به حال شما هم شنیده اید که می گویند طرف چشم نظر بدی دارد، بهتر است که گردنبند چشم نظر طلا، دست بند چشم نظر طلا، انگشتر چشم نظر استفاده کند؟

شاید شما هم با کلمه چشم خوردن آشنا باشید یا به گوشتان خورده باشد.

در بیشتر کشورهای خاورمیانه بخصوص کشور عزیزمان ایران به کار گرفتن چنین جملات و عباراتی بسیار شایع است و به چشم نظر یا چشم زخم خوردن اعتقاد و  باور بسیار شدیدی دارند.

گردنبند طلا طرح چشم نظر 14

گردنبند طلا طرح چشم نظر

در یک بیان یا تعریف ساده چشم نظر خوردن به معنای چشم بدی به چیزی یا کسی داشتن است که در قرآن، روایات و نهج البلاغه هم به آن اشاره های فراوانی شده است.

در زمان های بسیار دور،  بیشتر مردم برای مقابله با چنین مسائل و مشکلاتی دعا به گردن می کردند یا اینکه سوره هایی از قرآن را می خواندند. اما امروزه بیشتر مردم از طرح ها و مدل هایی از زیور آلات و جواهرات برای چشم نظر کردن استفاده می کنند.

همین امر موجب شده تا استفاده از زیور آلات بخصوص گردنبند رواج پیدا کند و گردنبند چشم نظر طلا بسیار شیک و متنوعی برای مقابله با چنین مسائلی ساخته و روانه ی بازار شوند.

گردنبند طلا طرح گوی و چشم نظر

انواع مدل های گردنبند چشم نظر طلا

هنگامی که پای انتخاب و خرید گردنبند به میان می آید، به جرات می توان گفت که همه افراد بخصوص خانم های خوش سلیقه تمایل دارند که یک گردنبند چشم نظر طلا داشته باشند.

همه خانم ها بخصوص خانم های مشکل پسند و خوش سلیقه عاشق زیور آلات های شیک و لاکچری هستند. بنابراین خرید گردنبند چشم نظر طلا می تواند ایده فوق العاده شیک و مناسبی برای هدیه دادن به آنها باشد. در این حیطه امروزه گردنبندهای بسیار متنوع و شیکی برای جلوگیری از چشم نظر ساخته شده اند.

در اینجا چند نمونه از انواع مدل های گردنبند های چشم نظر طلا را به شما معرفی می کنیم.

  • * گردنبند چشم نظر طلا نگین دار
  • * گردنبند چشم نظر آبی
  • * گردنبند چشم نظر طرح چشم

* گردنبند چشم نظر طلا مهره سنگی

برای خرید گردنبند چشم نظر طلا روی لینک زیر کلیک کنید.

گردنبند چشم نظر مردانه

 در حقیقت این نوع جواهرات، گزینه بسیار مناسب و خوبی برای هدیه دادن می باشد، علاوه بر قیمت بسیار مناسبی که دارد، جلوه ی فوق العاده شیک و خاصی برای همه سنین دارد.

این نوع گردنبندهای اسپرت به گونه ای طراحی و ساخته شده اند که با هر نوع تیپ و استایلی به راحتی ست می شود همچنین جلوه ی بسیار شیک و لاکچری به آقایان می بخشد.

قیمت گردنبند طلا چشم نظر

محاسبه ی قیمت گردنبند طلا طرح چشم نظر به صورت لحظه ای است. در ادامه این مطلب چند نوع گردنبند بسیار شیک را با قیمت های بسیار مناسب را که جزو پر فروش ترین گردنبندهای موجود در بازار هستند را به شما معرفی می کنیم.

گردنبند طلا طرح چشم نظر 13، وزن 2/48 گرم، قیمت 3,549,000 تومان

گردنبند طلا طرح چشم نظر 13

گردنبند طلا طرح چشم نظر 12، وزن 2/29 گرم، قیمت 3,284,000  تومان

گردنبند طلا طرح چشم نظر 12

گردنبند طلا طرح چشم نظر 11، وزن 1/88، قیمت 2,712,000  تومان

گردنبند طلا طرح چشم نظر 11

گردنبند طلا طرح چشم نظر 10، وزن 2/8 گرم، قیمت 3,995,500  تومان

گردنبند طلا طرح چشم نظر 10

شایان ذکر است بدانید که استفاده از انواع مدل های زیبای گردنبند چشم نظر طلا در بین جواهرات محبوبیت بالایی پیدا کرده است. به همین ترتیب همه ی این عوامل موجب شده تا تولید انواع گردنبندهای چشم نظر طلا در طرح ها و مدل های متنوع در طی چند سال اخیر رواج بالایی پیدا کند.

 

امروزه با وجود تنوع بسیار بالایی از انواع طرح ها و مدل های گردنبند های چشم نظر طلایی که در بازار وجود دارد، به جرات می توان گفت که با انواع سلیقه های مختلف سازگار است.

محصولات بسیار متنوع و شیکی که در گردنبندهای طلای طرح چشم نظر وجود دارد از این قاعده مستثنی نبوده. شما عزیزان برای اطلاع از قیمت گردنبند های چشم نظر طلا می توانید به وب سایت ما در http://zartalagold.ir    مراجعه نمائید.

admin
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.