انواع دستبند طلا

انواع دستبند طلا

طلا و جواهرات از تزئینات بسیار مهم و مناسب برای علاقمندان به ویژه بانوان هستند.

طلا و جواهرات انواع بسیار مختلفی دارد و از آنجا که باید سلیقه‌های متعدد را راضی نماید در انواع مختلفی هم طراحی و تولید می‌شود.

از جمله انواع مختلف طلا و جواهرات می‌توان انواع دستبند، گردنبند، النگو و گوشواره و… را نام برد.

52

یکی از انواع پرکاربرد طلا و جواهرات، آویزها و دستبندها هستند که خود شامل انواع مختلفی هستند که شاید در بازار و یا گالری‌های موجود در بازارها نتوان انواع مختلف آن‌ها را مشاهده کرد اما در سایت‌های اینترنتی که امروزه به مدد تکنولوژی پیشرفت‌های بسیاری هم داشته‌اند و از طریق گالری‌های مختلفی که بدین منظور طراحی شده‌اند می‌توان نمونه‌های بسیاری از این آویز و دستبندهای طلا را مشاهده کرد و نسبت به خرید آن‌ها اقدام نمود.

یکی از سایت‌هایی که می‌توان برای این منظور به آن مراجعه کرد و پس از بررسی انواع طلا و جواهرات نسبت به خرید اقدام کرد سایتzartalagold.ir است.

انواع آویز و دستبند طلا

با ورود به سایت مجموعه زرطلاگلد می‌توانید انواع مختلف دستبند و آویز طلا را مشاهده نمایید و برای خرید آن اقدام کنید.

از جمله انواع دستبند در این سایت می‌توانید دستبند طلا کودک با دعا، دستبند طلا نگین دار، دستبند طلا بدون نگین، دستبند طلا زنجیری، دستبند طلا طرح زنجیر، دستبند طرح زنجیر طلا زرد و.. اشاره کرد که در دسته بندی کلی دستبند چرم و طلا، دستبند آسانسوری و طلا و یا طلا آسانسوری، دستبند سنگی و طلا و دستبند نخی و طلا جای گرفته‌اند و هر کدام مطابق با سلیقه‌ای خاص طراحی شده‌اند.

نمونه‌های مختلف دستبند از قبیل دستبند چرم و طلا، دستبند طلا آسانسوری، دستبند سنگی و طلا، دستبند نخی و طلا، خود شامل انواعی هستند برای مثال دستبند چرم و طلا که در واقع ترکیب جالبی از چرم و طلا است انواعی دارد از جمله دستبند چرم و طلا طرح سکه.

دستبند چرم، خود دارای انواع بسیار متفاوتی است. تفاوت ها میتوانند از نوع یا رنگ چرم باشند و همچنین میتواند از طرح پلاک طلا روی چرم باشد. که این تنوع زیاد باعث شده است دستبند های چرمی تنوع بسیار بالایی داشته باشند.

برای مشاهده لیست قیمت دستبندهای چرم و طلا روی لینک کلیک کنید.

دستبند چرم و طلا طرح هندسی

دستبند آسانسوری و طلا یا طلا آسانسوری

دستبند آسانسوری طلا، شامل انواع پلاک طلا و صدف دریایی، طرح نگین زیر کنیا، طرح چشم و نظر، طرح فیوژن قلب و… است که همراه با بندی که در تصویر مشاهده میکنید در رنگ های مختلف قابل سفارش است.

دستبند طلا طرح فیوژن قلب

دستبند سنگی و طلا

ترکیب سنگ و طلا از ترکیبات بسیار قابل توجه در طراحی طلا در این گالری است. دستبندهای سنگی و طلا در این مجموعه خود انواع و اقسام مختلفی دارد که از جمله این طرح‌ها می‌توان به نوعی دستبند سنگی عقیق طلا با فیوژن اشاره کرد که طراحی بسیار زیبایی دارد و وزن آن 1 گرم است.

از دیگر نمونه‌های این نوع دستبند می‌توان دستبند صدفی ماه تولد با پلاک طلا را نام برد که در نوع خود بسیار جالب است.

وزن این نوع دستبند 0.8 گرم است. از دیگر انواع دستبند سنگی و طلا در این گالری می‌توان به دستبند سنگی عقیق سلیمانی و گوی فیوژن طلای آن اشاره کرد.

دستبند سنگی ماه تولد با پلاک طلا

دستبند نخی و طلا

این نوع دستبند در گالری اینترنتی زرطلاگلد، در طرح دستبند نخی و طلا طرح انار موجود است که مناسب خرید شب یلداست.

دستبند-نخی-طرح-انار

آویزهای نگین دار و بدون نگین در زرطلاگلد

یکی از طلاهای موجود در این سایت انواع آویزها و گردنبندهای مجموعه زرطلاگلد است که در انواع مختلف با نگین و بدون نگین طراحی و ساخته شده است. به عنوان نمونه می‌توان از انواع آویزهای بدون نگین نام برد که خود دارای انواع مختلفی از قبیل آویز گردنبند طلا فیوژن شش ضلعی با نگین است. این گردنبند بسیار سبک و زیبا است و برای هدیه دادن بسیار مناسب است. زنجیر به کار رفته در طراحی این آویز بسیار محکم است.

نکته مهم در گالری زرطلاگلد این است که چنانچه مایل باشید می‌توانید طرح مورد نظرتان را به مجموعه، سفارش دهید تا طلای مورد نظرتان طراحی و ساخته شود.

آویز و دستبند طلا نگین دار و آویز و دستبند طلا بدن نگین

یکی از انواع محصولات جواهری در این گالری، انواع آویز ها و دستبندهای نگین دار هستند. از جمله دستبندهای این مجموعه در دسته دستبندهای نگین دار می‌توان به دستبند طلا طرح مارکو با نگین رنگی اشاره کرد که طراحی بسیار زیبایی دارد.

51

این نوع از دستبند با طلای 18 عیار تولید شده است و وزن آن 92/1 گرم است. طول این دستبند بسیار زیبا نیز به 18 سانتی‌متر می‌رسد. بنابراین دستبندی بسیار مناسب برای خرید است.

آویز گردنبند فیوژن طرح انار بدون نگین و یا آویز گردنبند نگین دار نیز یکی دیگر از انواع آویزهای زرطلاگلد هستند که طراحی جالبی هم دارند و به خاطر دارا بودن طرح انار، بیش از همه مناسب هدیه دادن در شب یلدا هستند.

طلاهای گالری اینترنتی زرطلاگلد، به قیمت تولیدی به فروش می‌رسند. بنابراین در کنار کیفیت بالای محصولات و طراحی‌های ویژه، از قیمت بسیار مناسبی هم برخوردارند.

شما می‌توانید پس از مشاهده انواع طلا از جمله آویزهای مختلف و دستبندهای متنوع به انتخاب و خرید محصول مورد نظرتان بپردازید.

نکته دیگر در زمینه این گالری این است که چنانچه علاقمند باشید می‌توانید طلا و جواهر مورد نظر خودتان را به این مجموعه سفارش دهید تا در اسرع وقت طراحی و ساخته شود.

امکان خرید طلا به صورت اقساطی از دیگر ویژگی‌های مجموعه زرطلاگلد است که می‌توانید پس از خرید طلا به مرور، قسط‌های آن را بپردازید.

admin
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.