گردنبند کارتیه طلا، اکسسوری خاص و متفاوت

گردنبند کارتیه

گردنبند کارتیه طلا یک اکسسوری برای تکمیل استایل است. در استایل مدرن هر جزء به تنهایی اهمیت و زیبایی خاص خود را دارا است. همین توجه به جزئیات سبب وسواس در انتخاب مناسب‌ترین اکسسوری برای تکمیل کردن استایل می‌شود.

در ترندهای سال 2021 گردنبند‌های چند لایه بیشتر از همه به چشم می‌خورند. این استایل در گذشته محبوب بوده و امسال نیز دوباره مورد توجه قرار گرفته است، گردنبند کارتیه پهن و گردنبند طلا کارتیه یکی از قدرتمندترین بخش‌های این استایل محبوب است. زیرا توجه و نقطه تمرکز را به سمت این ترکیب جلب می‌کند.

طلا یکی از انتخاب‌های دیرینه و لاکچری است. طرح‌های طلا علاوه بر ارزشمندی، خاص و زیبا هستند. حال اگر طلا را با طرح دلخواه شما، طرح بزنند این خاص بودن تا کجا پیش می‌رود؟

زر طلا گلد یکی از برندهای خلاق در حوزه تولید گردنبند کارتیه طلا است. این مجموعه با طرح زدن دستی و ماشینی طرح‌هایی کاملا خاص را پدید می‌آورد.

انواع مدل‌های گردنبند کارتیه

  • 1- گردنبند کارتیه مدل سه تایی: این مدل گردنبند یکی از طراحی‌های جذاب زرطلا گلد است. این گردنبند مدل سه تایی ترکیبی از گردنبند کارتیه و زنجیر ظریف است.

در مجموعه زرطلا گلد شما می‌توانید مدل دلخواهتان را در وزن مد نظر سفارش دهید و با توجه به وزن طلای مصرف شده، قیمت کار تعیین می‌شود.

گردنبند کارتیه

2- گردنبند کارتیه طرح دایره: این مدل زنجیر با طرح دایره یکی از طرح‌های محبوب است. مخصوصا که می‌شود گوشواره و حلقه انگشتر را نیز با آن ست کرد.

گردنبند کارتیه

3- گردنبند کارتیه با قفل تیفانی: این مدل به جرات از جذاب‌ترین طرح‌های گردنبند کارتیه است. به دلیل طرح لاکچری و ساده آن قابل ست کردن با استایل‌های زیادی است.

همین تنوع در استفاده باعث محبوبیت و پرفروش بودن این محصول شده است.

گردنیند کارتیه
  • 4- گردنبند کارتیه ساده: این گردنبند در اندازه و ضخامت‌های متنوع تولید شده است. گردنبند کارتیه به علت خوش ساخت بودن و استحکام آن یک انتخاب مناسب برای استفاده همیشگی و روزانه است.

حلقه‌های این گردنبند با ظرافت و مهارت خاصی در کنار یکدیگر قرار گرفته اند که باعث می‌شود در عین سادگی و زیبایی، بسیار محکم نیز باشد.

گردنبند کارتیه

گردنبند طلا کارتیه مردانه

وقتی در مورد انتخاب گردنبند طلا برای آقایان سخن به میان می‌آید انتخاب‌ها بسیار محدودتر می‌شوند. به علاوه سلیقه آقایان در انتخاب طلا بسیار متفاوت‌تر است.

در این ایام که هم روز مرد است و هم نزدیک سال نو، کادو دادن گردنبند کارتیه به خودتان یا عزیزانتان یک انتخاب هوشمندانه و بسیار لاکچری است. زیرا کادو دادن طلا، نشان دهنده عشق و احترام همراه با ارزش مندی است. یکی از موارد انتخاب گردنبند آقایان همراه با سنگ اونیکس است.

گردنبند کارتیه

سنگ اونیکس تاریخچه و داستان جالبی دارند. می‌گویند زمانی که فرزند الهه عشق در یونان باستان، ناخن‌های او را کوتاه کرد، این ناخن‌ها در آب رودخانه مقدس ته نشین شده و تبدیل به سنگ اونیکس شده اند.

سنگ اونیکس طرح‌ها و رنگ‌های متنوعی دارد اما رنگ مشکی آن در سرتاسر جهان از محبوبیت بالایی برخوردار است.

این سنگ در بسیاری از داستان‌های تاریخی کاربرد داشته است و در کتاب انجیل به سنگ اونیکس، سنگ مقدس نیز گفته می‌شود. عمده کاربرد این سنگ در اکسسوری‌های لاکچری برندهای مطرح دنیا و برای مراسم ازدواج است.

سنگ اونیکس احساسات بد و منفی را می‌گیرد و باعث می‌شود فرد جسارت و جرات داشته باشد. در بسیاری از فرهنگ‌های آسیای شرقی، همانند ژاپن، این سنگ را محافظ انسان در برابر انرژی‌های منفی می‌دانند. این سنگ بالا برنده جریان خون است و باعث اعتماد به نفس و بالا رفتن صبر می‌شود.

به دلیل همین خواص سنگ اونیکس، ترکیب آن با طلا، یک اکسسوری پرکاربرد، در عین حال زیبا و قابل استفاده را تشکیل داده است.

گردنبند کارتیه پهن

گردنبند طلا کارتیه در میان همه اقشار جامعه محبوب است. زیرا کیفیت محصولات این مدل و برند، بسیار عالی است و مدل‌های آن هرگز دمده و تکراری نمی‌شوند. گردنبند کارتیه یک مدل ژاپنی است که وارد ایران شده است.

این طرح هنگامی که با مهارت و هنر طراحان ایرانی ساخته و ترکیب شد یک اکسسوری بسیار زیبا را پدید آورد.

طرح کارتیه در گردنبد، دستبند، انگشتر و گوشواره نیز تولید شده است. این طرح‌ها هر کدام وزن مشخص و معینی دارند. این زنجیرها هم با ساخت توپر و هم توخالی تولید می‌شوند.

بدیهی است که گردنبند توپر کارتیه  هم استحکام بیشتری دارد و هم طرحی بسیار هنرمندانه است.

گردنبند کارتیه پهن هم به تنهایی یک اکسسوری خاص است، زیرا که یک طراحی متفاوت و زیبا دارد و هم در ترکیب با سایر زنجیرها و اکسسوری‌های دیگر باعث می‌شود یک استایل کامل و قابل توجه ساخته شود.

سخن آخر

مجموعه زرطلا یک گالری خاص و متفاوت است. این مجموعه در تولید و طراحی انواع اکسسوری‌های طلا و نقره مهارت و سابقه دارد.

این گردنبند در زرطلا گلد ساخته و طراحی می‌شود، به همین دلیل این نوع گردنبندها با اجرت و دستمزد کم هستند.

مجموعه زرطلا کارهای خود را در اندازه‌های دلخواه مشتری تولید می‌کند. گردنبد کارتیه طلا نیز در اندازه‌های بسیار متنوعی تولید می‌شود.

این گردنبند مدل باریک و با ضخامت کم دارد که طول آن 42 سانت است. این مدل مناسب کسانی است که به دنبال یک اکسسوری ظریف و با کلاس به همراه قیمت مناسب هستند. قیمت این کار 4500 تومان است.

اما این گردنبند در طرح‌های ضخیم‌تر و اندازه‌ بلندتر نیز در دسترس است تا جایی که قیمت ضخیم‌ترین مدل آن به 30 تومان می‌رسد.

admin
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.