بهترین هدیه طلا برای آقایان چیست؟

دستبند چرم و طلا + گردنبند فروهر

خرید هدیه برای آقایان، یک دغدغه همیشگی

یکی از موضوعاتی که تبدیل به یک دغدغه برای خانم ها شده؛ خرید هدیه مناسب برای آقایان است. وقتی روزهای مختص به آقایان مثل روز پدر، روز مرد، تولد و یا سالگرد ازدواج از راه می رسند؛ ما خانم ها کمی هول می کنیم. کاسه چه کنم دستمان گرفته و می پرسیم حالا چه چیزی بخرم که برای پدر، همسر یا برادرم مناسب باشد؟

همانطور که میدانید گزینه های خرید هدیه برای آقایان، متنوع نیست و همین موضوع، کار را سخت تر کرده است. البته با پیشروی دنیای مد، اکنون مردان ایرانی، خود را با آخرین تغییرات مد مطابقت داده اند. آنها با استفاده از اکسسوری های طلا، ذهنیت نادرست عدم استفاده از طلا توسط آقایان را تبدیل به یک ذهنیت درست و مرسوم نموده اند.

چرم و گردنبند فروهر

بنابراین اگر آقایی قطعه ای طلا بپوشد؛ از او نمی پرسند که چرا این کار را کرده است. همچنین با نگاه تعجب به او نمی نگرند یا او را مورد سرزنش قرار نمی دهند. علاوه براین با اضافه شدن گزینه هدیه طلا برای آقایان، کار خانم ها راحت تر شده است.

دیگر آنها مجبور نیستند در ایام خاص سال برای آقایان، فقط به گزینه های محدود بسنده کنند؛ بلکه می توانند اکسسوری های متنوع طلا را هم به انتخاب هایشان اضافه نمایند. با این اقدام، دغدغه خانم ها رفع شده و از این پس خرید هدیه برای آقایان تبدیل به یکی از لذت بخش ترین انواع خرید برای آنها خواهد شد. در ضمن آقایان هم از هدیه های تکراری نجات می یابند!

آشنایی با چند هدیه طلا برای آقایان (دستبند چرم و پلاک)

خرید هدیه طلا برای آقایان، یکی از بهترین خریدهای ممکن است؛ چون اکسسوری های طلا آنقدر متنوع هستند که دستتان را برای انتخاب باز می گذارند. اگر تمایل دارید یک هدیه با ارزش را به طرف مقابلتان تقدیم کنید؛ دستبند چرم و طلا، بهترین گزینه انتخابی اند. این دستبندها متناسب با آقایان شیک پوش و جنتلمن بوده و قطعا آنها را سر ذوق می آورند. دستبند ترکیبی چرم و طلا طرح کارتیه، یکی از خاص ترین گزینه هاست که با رنگ های زیبا و متنوع همراه می باشد.

دستبند چرم و پلاک طلا طرح کارتیه متوسط کد B6270

اگر تصور می کنید طرف مقابلتان از پلاک طلا اسم یا پلاک طلا طرح دلخواه استقبال می کند؛ می توانید این پلاک ها را سفارش دهید. این پلاک ها قابل استفاده به عنوان پلاک گردنبند یا دستبند می باشند. این پلاک ها امکان ساخت به صورت سفارشی توسط تیم ما زرطلا را دارند. یعنی اگر طرح خاصی در نظر دارید؛ می توانید همان طرح را سفارش دهید. چند پیشنهاد برای شما داریم.

پلاک طلا طرح ماه تولد، پلاک طرح فروهر و پلاک طرح اسم ترکیبی سه نمونه از بهترین طرح های پلاک برای آقایان به ویژه آقایان جوان محسوب می شوند. پلاک طرح اسم ترکیبی می تواند تلفیقی از نام شما و همسرتان یا نام شما دو نفر به اضافه اسم فرزندتان باشد. اگر چه استقبال خانم ها از این پلاک ها بیشتر است؛ اما می توانیم پلاکی متناسب با آقایان را برای آنها طراحی کنیم.

گردنبند فروهر طلا

گردنبند طلا یا انگشتر طلا مردانه

حتما با آقایان زیادی برخورد داشته اید که گردنبند مردانه به گردن می آویزند. ابتدا طرف مقابلتان را محک زده و نظر او را درباره این گردنبندها بپرسید. اگر لبخند رضایت را در چهره آنها احساس کردید؛ می توانید برای خرید گردنبند طلا دست به کار شوید.

گردنبند طلا با آبکاری سفید یکی از گزینه های معقول و مناسب برای آقایان است. معمولا آقایان از گردنبندهای زنجیری ضخیم استفاده می کنند؛ بنابراین بودجه خود را برآورد کرده و اگر توان لازم برای خرید چنین هدیه ای را دارید؛ استارت خرید را بزنید.

زنجیر طلا طرح فیگارو

انگشتر طلا مردانه هم گزینه بعدی است که مقابل گردنبند طلا مردانه قرار می گیرد. این انگشتر با توجه به جثه آقایان به صورت درشت طراحی شده و سایز بزرگتری را به خود اختصاص داده است.به همان نسبت وزن انگشتر و قیمت آن بیشتر است. البته با کمی جستجو می توانید گزینه مطابق با انتظارات و توان مالی خود را پیدا کرده و بخرید.

انگشتر طلا مردانه طرح رولکس یکی از خاص ترین گزینه های پیش روست. این انگشتر قابل استفاده به عنوان انگشتر حلقه یا انگشتر تک می باشد. از ویژگی های برجسته آن می توان به وزین بودن، ظاهر شیک و متمایز و ارزش کافی اشاره کرد.

انگشتر طلا مردانه طرح گوزن کد R3053

انتخاب بهتر با کمک مشاورین زرطلا

اگر بین گزینه های موجود تردید دارید و انتخاب برایتان دشوار است؛ آن را به مشاورین ما در زرطلا بسپارید. آنها با ارائه مشاوره های جامع، شما را در امر خرید هدیه طلا برای آقایان یاری نموده و بهترین نتیجه را رقم خواهند زد.

در حال حاضر نمونه های متنوع و زیبایی از دستبند چرم و طلا را در سایت مشاهده می کنید. همه این دستبندها با طرح های خاص ترکیب گشته و از قیمت بسیار منصفانه و معقول برخوردار می باشند. حدود قیمت دستبندهای چرم و طلا از 1 الی 2 میلیون تومان بوده و کاملا متناسب با بودجه شماست.

انگشترها و پلاک های طلا هم دسته بندی شده اند و می توانید گزینه متناسب با انتظارات و معیارهای خود را پیدا کنید. اگر به شناخت کافی از طرف مقابلتان رسیده باشید؛ حتما حدس می زنید که او چه نوع طلایی را بیشتر می پسندد.

با توجه به اینکه آقایان می توانند از دستبندهای فوق در هر شرایط و موقعیت استفاده کنند؛ به نظر می رسد از این هدیه استقبال کنند. این را بدانید مهم ارزش هدیه طلا برای آقایان نیست؛ بلکه مهم نیت و علاقه قلبی شماست که از هر چیزی با ارزش تر است.

برای مشاهده همه محصولات طلا مردانه روی لینک کلیک کنید و از موجودی به روز سایت زرطلاگلد با خبر شوید.

admin
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.