معرفی دستبند کارتیه

دستبند کارتیه

از دیرباز این فلز زرد رنگ نگاه های زیادی را به سمت خود کشانده است . گسترده ترین کاربرد طلا در ساخت جواهرات و زیور آلات می باشد که در طرح های متنوعی موجود هستند.

یکی از طرحهای جذاب آن دستبند کارتیه است. هر چند در صنایع مختلف  از جمله صنایع الکترونیک، صنایع فضایی ، پزشکی ، دندانپزشکی و … نیز از طلا استفاده می گردد،  اما طبق آمار منتشر شده توسط شورای جهانی طلا، هم چنان مقادیر زیادی از طلا برای ساخت جواهرات و زیور آلات به کار می رود.

علت این مسئله در برخی خصوصیات ذاتی این فلز گرانبها است از جمله جلا و درخشندگی بسیار بالا، رنگ زرد چشم نواز و نرمی و انعطاف آن که به راحتی می تواند هنر را در قالب قطعه ای از زیورآلات مانند یک دستبند طلا به نمایش بگذارد.

طلا به عنوان زیورآلات

از سوی دیگر برای همه مردم جهان روشن است که خرید طلا علاوه بر آن که زیبایی را به ارمغان می آورد یکی از مطمئن ترین راه های حفظ سرمایه می باشد و در همه کشورها از طلا به عنوان پشتوانه پول ملی استفاده می گردد.

دستبند طلا :

در میان انواع مختلف زیور آلات شاید به راحتی بتوان گفت که دستبند طلا ،یکی از محبوبترین اعضای این خانواده می باشد. از دلایل محبوبیت دستبند طلا می توان به سهولت در پوشیدن آن، نمایش زیبایی آن (حتی با حفظ پوشش اسلامی) و صرف هزینه پایین تر جهت تهیه آن (نسبت به سایر زیورآلات مانند انواع گردنبند ) و تنوع مدلهای آن اشاره نمود.

از سوی دیگر دستبند طلا گونه ای از زیورآلات است که در فرهنگ های متنوع، علاوه بر خانم ها توسط آقایان نیز به وفور به کار می رود.

19

دستبند طلا طرح کارتیه :

20

انتخاب مدل و طرح دستبند طلا یکی از زمانبرترین مراحل در تهیه آن می باشد. خوشبختانه امروزه پیشرفت فناوری اطلاعات در این زمینه نیز به یاری ما آمده است و شما می توانید با جستجو در فضای مجازی مدلهای متنوعی را مشاهده نموده و حتی به راحتی اقدام به خریدی مطمئن نمایید.

پیشنهاد ما به شما دستبند کارتیه است .این دستبند علاوه بر داشتن  طراحی جذاب و مسحور کننده، دارای مدل های متنوعی نیز می باشد. هم چنین قیمت دستبند کارتیه با توجه به مدل های آن دارای محدوده متنوعی است و شما حتی با صرف کمترین هزینه می توانید دستبندهایی از این طرح را برای خود یا عزیزانتان تهیه نمایید.

انواع دستبند های کارتیه :

این دستبند ها از لحاظ نوع بافت دارای انواع  بافت نازک ،متوسط، قوی و خیلی قوی هستند که انتخاب نوع بافت تاثیر مستقیمی در وزن آن ها دارد. هم چنین دارای مدل های زنانه و مردانه است.

استفاده از سنگ های قیمتی در زیور آلات سابقه ای طولانی دارد و برای افزایش زیبایی و تنوع رنگ در زیورآلات از زمان های کهن مورد استفاده بوده است. این سنگ ها دارای قیمت های مختلفی می باشند و ممکن است ارزش قطعه ای طلا را صدها برابر افزوده نمایند.

هم چنین می دانیم که سنگ ها انرژی های ظریفی را با خود حمل می کنند و همه ما قطعا” در مورد خواص سنگ های فیروزه ،عقیق ، کوارتز بلورین و … شنیده ایم .جهت ایجاد تنوع بیشتر در طرح ها و قیمت ها و نیز بهره مندی از زیبایی و خواص سنگ ها انواع دستبند کارتیه ، به صورت مدل های ترکیبی با سنگ یا  نگین نیز موجود است.

دستبند طلا سنگی طرح کارتیه بزرگ
دستبند-سنگی-اونیکس-و-کارتیه-طلا-مردانه

 استفاده از چرم در زیور آلات به دلیل برخی خواص چرم می باشد از جمله این که دارای مقاومت بالایی هستند و در هر موقعیتی قابل استفاده می باشند. هم چنین برای افرادی که دارای استایل اسپورت می باشند مناسب به نظر می رسد. در ساخت دستبند کارتیه طلا،  مدل چرم و طلا نیز این نکات مورد توجه طراحان بوده است. این طرح ها مورد توجه بسیاری از مشتریان جوان و خوش سلیقه قرار گرفته است.

دستبند چرم و طلا طرح کارتیه 2
دستبند چرمی کارتیه مردانه طلا

هم چنین طرح دستبند کارتیه با زنجیر نیز موجود می باشد که در ساخت آن از کارتیه و زنجیر استفاده گردیده است.

دستبند-زنجیر-و-کارتیه
دستبند زنجیری کارتیه

در ساخت تمامی مدل های دستبند کارتیه از طلای 18 عیار استفاده شده است.

با کلیک گزینه دستبند کارتیه می توانید انواع دستبند کارتیه را مشاهده نمایید. جهت سهولت انتخاب قابلیت بزرگنمایی در تصاویر فعال است.

قیمت دستبند های کارتیه :

در خرید حضوری طلا، زمان زیادی صرف وزن کشی و محاسبه قیمت می گردد. در خرید آنلاین بدون اتلاف این زمان، بسیار سریع می توانید قیمت دستبند کارتیه را مشاهده نموده و تصمیم بگیرید.

قیمت دستبند کارتیه با توجه به مدل و میزان طلای به کار رفته در آن متفاوت می باشد. در طرحهای ترکیبی با سنگ یا چرم، از آن جا که میزان طلای به کار رفته کمتر است قیمت تمام شده دستبند نیز پایین تر می باشد

admin
ارسال دیدگاه