کامل ترین راهنمای سایز انگشتر طلا

راهنمای سایز انگشتر

انگشتر طلا از قدیمی ترین زیورآلاتی است که وجود دارد. در گذشته، پادشاهان، بزرگان و صاحب منصبان هم از انگشتر استفاده میکردند. این موضوع، نشان دهنده قدمت انگشتر بوده و اصالت آن را بازگو می کند. علت اینکه پادشاهان آن را به دست میکردند، این بود که انگشتر، معنی قدرت را میداد و به نوعی سمبل قدرت بود. البته معنای آن تاکنون نیز عوض نشده است. اگر شما هم فردی قدرت طلب و جاه طلب هستید، بد نیست انگشتر را امتحان کنید. ولی پیش از خرید و تست کردن آن باید از راهنمای سایز انگشتر طلا مطلع شوید. چرا؟ چون این راهنما مشخص می کند که سایز انگشت شما چند است. مسلما بعد از اطلاع از سایز انگشت می توانید خرید بهتری داشته باشید.

انگشتر، محبوب تر از هر زیورآلات دیگر

خیلی از افراد، حتی خانم ها علاقه ای به پوشیدن زیورآلات ندارند، ولی خب اگر نظر آنها را نسبت به انگشتر طلا بپرسید، آن را رد نمی کنند. به بیان دیگر کسانی که به زیورآلات علاقه ندارند، با پوشیدن انگشتر مشکل نداشته و اگر پایش برسد، آن را می پوشند. با این اوصاف می توان انگشتر را یکی از زیورآلات قدیمی دانست که البته محبوبیت بالایی را هم در بین عده زیادی از افراد دارد. چه بسا که محبوبیت آن نسبت به سایر زیورآلات، بیشتر هم می باشد.

عکس مدل با انگشتر سیگنت

دریافت راهنمای سایز انگشتر طلا

این روزها روش های خرید به کلی عوض شده و روش های حضوری خرید؛ دیگر رنگ باخته اند. تا وقتی خرید آنلاین و راحت وجود دارد، چرا باید خرید حضوری را انتخاب کرد؟ ما نمی گوییم خرید حضوری، پر از عیب است. اما این روش، نیازمند وقت و زمان بیشتر می باشد. چیزی که خیلی ها این روزها ندارند. چون مشغله های زندگی افزایش یافته و فرصت خرید حضوری را از افراد سلب کرده است. به همین دلیل آنها روش دوم را به روش اول ترجیح داده و برای خرید خیلی از کالاها، به سراغ روش دوم یعنی خرید اینترنتی می روند.

در هر حال اگر علاقمند به خرید انگشتر طلا هستید و روش خرید اینترنتی را انتخاب کرده اید، باید قبل از هر اقدامی، راهنمای سایز انگشتر طلا را دریافت کنید. اینکه ندانسته انگشتر بخرید، ممکن است به دستتان کوچک و یا بزرگ باشد. پس اگر می خواهید در چنین وضعیتی قرار نگیرید، حتما از سایز انگشت خود، اطلاع کسب کرده و سپس با اطمینان خرید کنید. در این حالت، پشیمان هم نمی شوید.

انگشتر طلا طرح سیاه قلم 4

راهنمای سایز انگشتر ها به چند روش انجام میگیرد: 

1️⃣ روش اول : در این روش به نخ یا تکه ای کاغذ نیاز داریم. نخ یا کاغذ رو دور انگشت مورد نظرمون میبندیم طوری نه خیلی آزاد و نه خیلی محکم باشه. سپس حد وسط نخ یا کاغذمون رو علامت میذاریم و کاغذ رو روی خط کش میذاریم ببینیم چند سانته. و با جدولی که آخر همین مقالست سایز خودمون رو پیدا کنیم.

راهنمای سایز انگشتر
راهنمای سایز انگشتر
راهنمای سایز انگشتر

2️⃣ روش دوم : اگر انگشتر برای انگشت مورد نظر در خانه دارید و سایز آن را نمیدانید، می توانید انگشتر را طبق عکس روی خط کش بگذارید نه خلی بالا و نه خلی پایین، دقیقا حد وسط انگشتر.

و با توجه به جدول سایزی که در انتهای صفحه برایتان گذاشتیم سایز انگشت و انگشتر خود را بدست آورید.

4

3️⃣ روش آخر که روش معمولی در منزل ها نیست و معمولا در طلافروشی ها کاربرد دارد روش میل سایز است. وسیله ای به نام میل ساز وجود دارد که انگشتر را در آن قرار میدهیم و به راحتی سایز انگشت شما بدست می آید.

5

با توجه به جدول زیر سایز انگشت خود را بیابید: 

جدول سایز انگشتر
admin
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.