دستبند طلای ارزان انتخابی عالی برای هدیه

دستبند طلا ارزان انتخابی عالی برای هدیه

دستبند طلای ارزان یکی از زیورآلاتی است که شما می توانید آن را با هزینه ای مناسب خریداری نموده و برای هدیه به عزیزانتان تقدیم کنید. نه تنها این محصول را بلکه زنجیر طلای ارزان قیمت و نیم ست طلای ارزان و به صرفه را نیز میتوانید تهیه نموده و به عنوان پیشکش یا هدیه به دوستان و یا همسرتان تقدیم کنید.

امروزه بازار دارای نوسانات بسیار زیادی در زمینه ارز و طلاست تا جایی که میتوان تغییر قیمت این و دسته را در ساعت بیان نمود، به همین دلیل حالت شناوری را به خود خواهند گرفت. اگر تولد یکی از عزیزان شما نزدیک است و یا میخواهید به عنوان هدیه سالگرد ازدواج یا هر مناسبت دیگری به همسر خود هدیه دهید، قطعا طلا یکی از بهترین گزینه های موجود خواهد بود چرا که هم رشد اقتصادی و سود دهی را با خود به همراه خواهد آورد و هم هدیه ای شایسته محسوب میگردد.

در این مقاله می خواهیم یکی از سایت های معتبر را به شما خوانندگان عزیز معرفی نماییم که دارای ویژگی های بسیاری است، در ادامه مقاله به ویژگی های این سایت نیز خواهیم پرداخت.

دستبند طلای ارزان انتخابی عالی برای هدیه

دستبند یکی از انواع زیورآلاتی است که بانوان و آقایان هردو امروزه از آن استفاده میکنند و با توجه به سلیقه خود میتوانند انواع آن را خریداری نمایند. دستبند ها در نوع خود به دو دسته زرد رنگ و سفید رنگ تقسیم بندی می گردند.

 

اما دستبند ها امروزه بسیار سنگین بوده و با توجه به قیمت طلا میتوان گفت یک دستبند تا حدود ده میلیون تومان هزینه بر خواهد داشت. اما نگران نباشید اگر میخواهید برای مناسبتی طلا بخرید سایت زرطلا گلد دارای طلای ارزان قیمت و سبک در عین حال شیک و مجلسی است.

 

به همین دلیل دستبند طلای ارزان قیمت این سایت با دارا بودن کیفیتی عالی به عنوان یکی از بهترین و عالی ترین انتخابات برای هدیه برگزیده خواهد شد.

اگر همسر شما یا دوستان علاقه مند به دستبند طلا هستند که چه بهتر چرا که هم به علایق آن ها توجه نموده اید و هم دستبند طلای ارزان قیمتی را برای آن ها خریداری کرده اید و آنان را خوشحال نموده اید.

یکی از دستبند های طلای ارزان سایت زرطلا گلدن که دارای قیمت مناسب است طرح دستبند های آمیخته با انواع سنگ هاست که خود طلا در وسط دستبند توسط نخی محکمی جایگزین شده اند و سنگ های قیمتی و نیمه قیمتی در اطراف آن موجود است و قرارگیری یک گره محکم دستبند شما را آماده خواهد نمود.

یکی از انواع این مدلا ها دستبند طرح دو قلب است که در وسط تعدادی سنگ قرار گرفته است و حدود قیمت 380000 هزار تومان را داراست که ممکن است در طول روز بنا به تغییر نرخ طلا نیز تغییر یابد.

دستبند طلا سنگی طرح قلب 15

زنجیر طلای ارزان از دیگر کادوهای مناسب موجود در سایت

زنجیر ها دارای انواع مختلف و مدل های بیشماری هستند که با توجه به مدلی که انتخاب خواهید کرد میتوان گفت قیمت متفاوتی را نیز شامل می گردند. از انواع زنجیر ها می توانیم به ونیزی، بیزمارک، کارتیه ظریف و متوسط اشاره نماییم که  نهایت قیمت آن ها بستگی به وزن، طول، توگردنی موجود در زنجیر دارد.

 

با توجه به قیمت روز از کمترین قیمت با نرخ 1200 تومان تا 15 میلیون را پوشش خواهد داد. زنجیر طلای ارزان موجود در این سایت نیز دارای رنگ متفاوت سفید و زرد است که با توجه به سلیقه خود میتوانید آن ها را خریداری نموده و هدیه دهید.

نیم ست طلای ارزان سایت زرطلا گلد

نیم ست طلای ارزان نیز میتواند یکی از هدیه ای برگزیده برای بانوان باشد که شما آن را خریداری نمایید. نیم ست ها دارای تنوع بیشماری هستند، به همین دلیل میتوانید از بین آن ها برای فرد مد نظر خود بدون نگرانی و مطابق با سلیقه شخصی ایشان خرید نمایید و هم شما و هم هدیه گیرنده از این موضوع راضی باشند.

 

نیم ست های موجود در سایت دارای تنوع زیادی هستند و از ارزان ترین تا گران ترین نوع ها را میتوانید در این سایت مشاهده نموده و آن ها را خریداری نمایید. در نظر داشته باشید این طلا ها نیز دارای دو رنگ سفید و زرد هستند، همچنین دارای نیم ست های نگین دار و بدون نگین اند که شما با توجه به سلیقه خود میتوانید آنها را خریداری نمایید.

 

یکی از انواع این مدل ها که در سایت به عنوان محبوب ترین مدل شناخته می شود، نیم ست طلای ارزان طرح دایره با نگین است که قیمت امروز موجود آن در سایت 9067000 تومان قرار گرفته است.

Figure 2 نیم ست دایره

کلام نهایی

در این مقاله با قیمت های موجود در سایت زر طلا گلد تنکابن به عنوان یکی از سایت های برتر در فروش آشنا شدیم که طلایی با کیفیت و مقرون به صرفه را وارد بازار میکند و نه تنها در شهر مازندران بلکه به تمامی نقاط ایران محصولات را ارسال خواهد نمود. کیفیت و ظرافت این محصولات قطعا زمانی که به دست شما خواهد رسید خیره کننده است.

شما میتوانید به راحتی از این سایت خرید کنید و بدون نگرانی دقیقا همان محصولی را که مشاهده نموده اید را دریافت نمایید.

admin
ارسال دیدگاه