جدیدترین مدل گوشواره طلا ۲۰۲۰ از چه طرحی می باشد؟

جدیدترین مدل گوشواره طلا ۲۰۲۰

اگر به دنبال گوشواره های زیبا اما ارزان برای نوزاد دختر خود هستید، به صفحه مناسبی سر زده اید؛ چرا که در این متن در باره جدیدترین مدل گوشواره طلا ۲۰۲۰ برایتان مطالبی ارائه خواهیم کرد و درباره انواع طرح ها به همراه قیمتشان، برایتان مطالب مفید ارائه خواهیم داد.

معرفی جدیدترین مدل گوشواره طلا ۲۰۲۰

در این قسمت از متن قصد معرفی چند نوع از جدیدترین مدل گوشواره طلا ۲۰۲۰ را داریم:

- گوشواره های قلبی

این گوشواره ها بسیار ظریف و زیبا هستند و اگر قصد خرید جدیدترین مدل گوشواره طلا ۲۰۲۰ را دارید، این مدل می تواند پیشنهاد جالبی برای شما باشد.

 قلب های این گوشواره ها به یک حلقه اتصال دارند که موقع نصب بر روی گوش نوزاد، قسمت حلقه در سوراخ گوش قرار می گیرد و قسمت قلبی از آن آویزان می شود که چشم نوازی بسیاری را برای گوش فرزندتان ایجاد می کند.

گوشواره چسبان طرح قلب 5
گوشواره چسبان طرح قلب 4

- گوشواره های عروسکی یا کارتونی

اگر از بین جدیدترین مدل گوشواره طلا ۲۰۲۰ مایل به خرید نوع عروسکی هستید، طرح های بسیاری از قبیل عروسک گربه کیتی خرس مهربان و… در بازار یافت می شوند.

البته اگر نتوانستید طرح مورد نظر خود را بیابید، می توانید آن را سفارش دهید تا برایتان ساخته شود.

البته گوشواره های عروسکی که از جدیدترین مدل گوشواره طلا ۲۰۲۰ هستند، در دو نوع در بازار یافت می شوند: یکی به شکل تمام طلا که کلیه قسمت های گوشواره از طلاست و نوع دیگر آن فقط دارای مقداری طلاست که بقیه قسمت های آن به وسیله پلاستیک ساخته شده اند تا قیمتش ارزان  تمام شود. دلیل دیگر تولید این نوع گوشواره ها، علاوه بر ارزان بودن، ایجاد شکل عروسکی دقیق آن شخصیت کارتونی است.

گوشواره چسبان طرح خرگوش

- گوشواره پروانه ای

به جرات می توان گفت یکی از زیبا ترین، ظریف ترین و جدیدترین مدل گوشواره طلا  ۲۰۲۰،  طرح پروانه ای است. این طرح در انواع حالت ها تولید شده اند:

  • به حالت آویزان
  • به حالت پرسی
  • به حالت قفلی و…

 

قابل ذکر است تمامی این حالت ها در طرح ها مختلفی تولید شده اند؛ برای مثال گوشواره پرسی که به گوش چسبیده می شود، خود در چندین حالت از قبیل نگین دار، بدن نگین و ساده، حکاکی شده و… تولید شده است.

گوشواره چسبان طرح پروانه

- گوشواره هایی به شکل گل

از جدیدترین مدل گوشواره طلا ۲۰۲۰، می توان گوشواره ای به شکل گل را به حضورتان معرفی کرد.

 

 کاملا بدیهی است که این اشکال از طبیعت الهام گرفته شده اند تا روح انسان را به آن گره بزنند؛ چرا که انسان عاشق طبیعت است و همواره از آن آرامش می گیرد.

 

شما نیز می توانید با انتخاب گوشواره هایی به شکل گل برای فرزندتان، روح خود و فرزندتان را به طبیعت گره بزنید و این شادی را به خانه و خانواده تان هدیه دهید.

عکس مدل های گوشواره طلا ارزان

پس از آشنایی با  جدیدترین مدل گوشواره طلا ۲۰۲۰، بهتر است با قیمت چند نمونه آشنا شویم؛ البته با انواعی که ارزان هستند و دارای قیمت مناسبی برای خرید می باشند:

  • یک از ارزان ترین مدل های گوشواره این عکسی است که مشاهده می کنید؛ این گوشواره ها بسیار سبک هستند، چرا که تو خالی می باشند و در آن از حداقل میزان طلا استفاده شده تا همگان قدرت خریدش را داشته باشند.
گوشواره حلقه ای با گوی

وزن این گوشواره ها کمتر از یک گرم و چیزی در حدود نیم گرم می باشد؛ به همین دلیل ارزان هستند.  قیمت در نظر گرفته شده برای آن ها 679000 تومان است.

نوع دیگری از گوشواره های طلا هستند که قیمتشان از مدل بالایی کمی گران تر است، چرا که وزن آن نیز سنگین تر است.

این گوشواره ها با طرح قلب توخالی هستند که طرفداران زیادی دارند. در زیر می توانید عکسشان را مشاهده کنید.

وزن این گوشواره  1/73  گرم است و قیمتش  2/200/000  تومان می باشد.

گوشواره طلا آویز طرح قلب 2
admin
ارسال دیدگاه